Trudności z wprowadzeniem przekazu sprawozdań finansowych w formie elektronicznej

W związku z interwencją,  Związku Rzemiosła Polskiego o problemach (m.in. u Rzecznika MŚP) na jakie napotykają organizacje rzemieślnicze z wdrożeniem przekazu sprawozdań finansowych w formie elektronicznej Biuro Rzecznika zwróciło się do przedsiębiorców i organizacji o informację nt. trudności z tym związanych i na czym one polegają (poniżej pismo Biura Rzecznika).  Uprzejmie prosimy o udzielenie poparcia dla postulatu ZRP o przedłużenie wdrożenia  tego obowiązku  dla mikroprzedsiębiorstw,  o  co najmniej o 1 rok i przekazanie swojej opinii w tej sprawie do Biura Rzecznika, najpóźniej do 26 lutego, na adres:

rada.przedsiebiorcow@rzecznikmsp.gov.pl, do wiadomości Związku Rzemiosła Polskiego na dres:  lutow@zrp.pl

Załączamy też pismo ZRP skierowane w tej sprawie do Rzecznika MSP.pismo ws wdrożenia sprwozdania elektronicznego