Targi Hair Forum 19.20.10.2019

TARGI | 6. Hair Forum, 19-20 października 2019

Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa

Włosy na topie

Wyjątkowe wydarzenie dla profesjonalistów i pasjonatów branży fryzjerskiej ponownie jesienią! Na szóstą edycję targów Hair Forum zapraszamy 19-20 października pod nowy adres – Centrum Targowo-Kongresowe GLOBAL EXPO w Warszawie. Ten weekend zapisz już dziś w kalendarzu. Targi Hair Forum z roku na rok zyskują na atrakcyjności. Ubiegłoroczną edycję odwiedziły tysiące zwiedzających, korzystając z okazji poznania top trendów w profesjonalnym fryzjerstwie i sztuce barberskiej. Już wówczas powiększyliśmy powierzchnię wystawienniczą o 30%. Nowa lokalizacja – Centrum Targowo-Kongresowe GLOBAL EXPO zapewni tej wyjątkowej imprezie jeszcze lepsze możliwości prezentowania najnowszej oferty wystawienniczej. Gorące nowości produktowe, prezentacje zabiegów, koloryzacji i stylizacji będą dostępne na wyciągnięcie ręki.

Pokazy i szkolenia

Zwiedzającym zaproponujemy niepowtarzalny program, pełen spektakularnych pokazów największych sław sztuki fryzjerskiej i barberskiej na Scenie Głównej oraz w Barber’s Corner. Jak zawsze, stawiamy na najwyższej jakości edukację, i to w wielu wymiarach. Na Scenie Kongresowej odbywać się będą otwarte pokazy szkoleniowe. Cenieni edukatorzy podzielą się swoimi pomysłami i wieloletnim doświadczeniem, łącząc teorię z praktycznym instruktażem. W ramach seminariów Look & Learn znajdą się szkolenia najlepszych akademii fryzjerskich. Tutaj przyjrzysz się z bliska, jak pracują zawodowcy, zadasz pytania i wyjaśnisz wątpliwości. Dla uczniów szkół fryzjerskich przygotowaliśmy Strefę Ucznia, gdzie pod  okiem mistrzów zawodu będą doskonalić swoje umiejętności. Nauczycieli, poszukujących nowych metod i narzędzi dydaktycznych, zachęcamy do odwiedzenia Strefy Nauczyciela.

Podczas targów Hair Forum po raz pierwszy będziemy gościć Fundację Piękniejsze Życie, która od 13 lat wspiera pacjentki onkologiczne, organizując warsztaty kosmetyczne w ośrodkach szpitalnych całej Polski.

Swoją premierę na targach będzie miała również ceremonia wręczenia nagród w konkursie dla branży fryzjerstwa profesjonalnego, POLISH HAIRDRESSING AWARDS.

Gwiazda Hair Forum 

Po raz pierwszy na targach w Polsce, na zaproszenie BabylissPRO i Hair Forum, wystąpi dla Was Patrick Cameron. Ten wybitny pedagog, mentor, trener, innowator, a zarazem nietuzinkowy i pełen fantazji showman jest niezwykle cenionym na całym świecie autorytetem branży fryzjerskiej. Nazywany ikoną fryzjerstwa i maestro długich włosów. Podczas targów Hair Forum zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „Easy Classics”. Składa się na nią 13 propozycji: siedem ponadczasowych klasycznych fryzur inspirowanych kultowym lookiem i sześć zupełnie nowych technik opracowanych do codziennego wykorzystania w salonie.

Mistrzowie na podium

Stanąć na podium z pucharem, to marzenie wielu profesjonalistów i młodych talentów fryzjerstwa oraz, tak modnego obecnie, męskiego strzyżenia i golenia. Specjalnie dla Was organizujemy mistrzostwa, które wyłonią najlepszych kreatorów fryzur i stylizacji w kilku dziedzinach:

Hair Master Cup – Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa

Barber’s Battle – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim

Young Talent Cup – Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej

– NOWOŚĆ! Hot Shave – International Battle – Międzynarodowe Mistrzostwa w Goleniu Brzytwą

– NOWOŚĆ! Perfect Beard – Międzynarodowy Konkurs na Najpiękniejszą Brodę i Wąsy

Rejestracja trwa do 6 września 2019 r.

Więcej informacji o konkursach i targach Hair Forum na www.hair-forum.com.pl